Jakość i technologia

Tezaurus Technologie Pakowania

Tezaurus jest wiarygodnym partnerem w branży maszyn pakujących, oferując rozwiązania dopasowane do wymagań średnich przedsiębiorstw. Nasz sukces opiera się na dwóch filarach: wysokiej jakości maszyn oraz wyjątkowej ekipie specjalistów.

Dzięki temu możemy Ci zagwarantować maszyny pracujące bez zarzutu, bez wytchnienia i bez Twojego udziału. Montujemy maszyny i serwisujemy je. Twoim jedynym zadaniem jest pilnowanie, ile dana maszyna dla Ciebie zarabia.

30+ lat na rynku
1700+ zadowolonych klientów
300+ instalacji maszyn automatycznych
Poznaj historię naszej firmy

Wykwalifikowani specjaliści w pakowaniu

Ludzie tworzą naszą siłę

W Tezaurus wierzymy, że kluczem do sukcesu jest zespół. Nasza ekipa to grupa doświadczonych profesjonalistów, którzy z pasją podchodzą do każdego zadania. Dzięki nim jesteśmy w stanie zaoferować nie tylko produkty, ale również wsparcie i doradztwo na najwyższym poziomie.

Dział sprzedaży

Sales Manager

Michał Cichończyk

Specjalista ds. sprzedaży

Arkadiusz Kubica

Koordynatorka sprzedaży i projektów

Anna

Dział serwisu

Administracja serwisu

Anna

Administracja serwisu

Marek

Kierownik technik serwisu

Jarosław

Technik serwisu

Michał

Technik serwisu

Sebastian

Technik serwisu

Henryk

Dział projektów

Kierownik projektów

Piotr

Kierownik montażu

Grzegorz

Doradca techniczny

Bartosz

Administracja

Administracja i kadry

Joanna

Asystentka zarządu

Lidia

Działamy od 1990 roku

Ponad 30 lat doświadczenia

Przez te lata zdobyliśmy cenne doświadczenie, a nasza praca została doceniona autoryzacjami od wszystkich producentów, z którymi współpracujemy. To dowód na to, że jesteśmy godnym zaufania partnerem w branży.

Tylko maszyny renomowanych producentów

Oferujemy jedynie najlepsze rozwiązania i maszyny

Specjalizujemy się w dystrybucji wysokiej jakości maszyn europejskich producentów, gwarantując niezawodność i innowacyjność rozwiązań pakowania. Nasze urządzenia pochodzą od wiodących marek, co stanowi gwarancję ich niezawodności i najwyższej jakości wykonania. W odróżnieniu od niesprawdzonych maszyn produkcji chińskiej, nasze rozwiązania są starannie selekcjonowane, aby sprostać najwyższym standardom. Zapewniamy pełne wsparcie techniczne dla wszystkich urządzeń z naszej oferty.

Jak to się zaczęło?

Potrzebujemy maszyn

Właściwie powinniśmy powiedzieć – chcemy maszyn. Ludzie żyli bez maszyn przez kilkadziesiąt tysięcy lat. Ale lubimy wygodę i lubimy szybko.

Postęp technologiczny jest owocem niekończącego się dążenia do wydarcia światu jedynego zasobu, którego nie możemy: wytworzyć, kupić, pożyczyć, ukraść – czasu.

Dlatego tworzymy maszyny, które wykonują pracę za nas – szybciej, taniej, precyzyjniej, nie męcząc się i nie marudząc. W idealnym świecie całą pracę wykonują maszyny, a ludzie? Odpoczywają lub zajmują się hobby.

Maszyny potrzebują ludzi

Im dalej brnęliśmy w naszą działalność, tym bardziej zaczynaliśmy rozumieć, że to wszystko jest przez człowieka i dla człowieka.

Maszyna jest bardziej jak przyjaciel, który pomaga nam w pracy, ale tę przyjaźń trzeba pielęgnować. O maszynę trzeba zadbać, wyczyścić ją, konserwować, regularnie wymieniać części i robić przegląd.

Samo poprawne złożenie maszyny nie jest prostym zadaniem. To nie szafka z IKEI czy uchwyt na telewizor, który skręcisz na chłopski rozum. To drogie urządzenie, które przez lata będzie zarabiać dla Ciebie pieniądze.

Ludzie potrzebują ludzi

Badania wskazują, że samotność i izolacja społeczna są związane ze zwiększonym ryzykiem rozwoju zaburzeń poznawczych, takich jak choroba Alzheimera.

Przebywanie wśród ludzi, zwłaszcza tych, przy których czujemy się dobrze, poprawia nastrój i łagodzi stres. Wydziela się wówczas oksytocyna, zwana hormonem miłości, która kojarzy nam się głównie z macierzyństwem.

Dlatego niezależnie od stopnia automatyzacji świata, produkcji, pakowania czy dystrybucji, stawiamy i będziemy stawiać na relacje między ludźmi.

Postęp jest nieunikniony

Dlatego ponad 30 lat temu zaczęliśmy budować, sprowadzać i dostarczać maszyny do linii pakujących.

Potrzebujesz maszyn i ludzi?

Jedno i drugie mamy najlepsze w Polsce

Dzięki łączeniu doświadczenia i asortymentu światowych liderów jesteśmy w stanie sprostać nawet najbardziej nietypowym wymaganiom inwestorów.