Baza wiedzy

Artykuły

Znajdziesz tu artykuły poświęcone technologiom pakowania, najświeższe informacje z branży, relacje z eventów, a także aktualności dotyczące działalności naszej firmy. Miłej lektury!

Aplikator folii reklamowej Cyklop AVO-T

Jesteśmy dumni, że mogliśmy zrealizować pierwszy w Polsce montaż aplikatora folii reklamowej AVO-T produkowanego przez firmę Cyklop.

Przeczytaj artykuł

Targi Sadownictwa i Warzywnictwa Kielce 2024

Nie zwalniamy tempa! Rozpoczynamy nowy rok pełni energii i zapału do dalszej pracy.

Przeczytaj artykuł

Tytuł Gazeli Biznesu dla firmy Tezaurus

Z dumą ogłaszamy, że nasza firma po raz kolejny zdobyła prestiżowy tytuł Gazeli Biznesu, tym razem za osiągnięcia w latach 2020-2022.

Przeczytaj artykuł

Tezaurus na targach Warsawpack 2023

Jedno z najważniejszych wydarzeń branży opakowaniowej w Polsce, ponownie zgromadziły przedstawicieli czołowych firm z sektora pakowania.

Przeczytaj artykuł

Tezaurus na targach Taropak 2016

W dniach 26 – 29 września 2016 mieliśmy przyjemność wystawiać się na targach TAROPAK 2016 w Poznaniu.

Przeczytaj artykuł

Montaż wiązarki poziomej CYKLOP XF172M oraz nowej Posypywarki Tezaurus

W miesiącu czerwcu 2016 przeprowadziliśmy montaż maszyny wiążącej Cyklop XF 172 M oraz naszej nowej Posypywarki Granulatu w zakładzie BETARD w Długołęce.

Przeczytaj artykuł

Nowe wydanie posypywarki do kostki

Nasz własny system do posypywania wyrobów wibroprasowanych plastikowym granulatem doczekał się w tym roku nowej wersji. Ulepszoną konstrukcję posypywarki oferujemy teraz z licznymi opcjami wyposażenia.

Przeczytaj artykuł

Owijarki stretch

W Tezaurus z powodzeniem wprowadziliśmy na polski rynek produkty włoskiego producenta maszyn do owijania folią stretch, firmy C-One.

Przeczytaj artykuł

Tezaurus na konferencji ICCX 2016

W lutym 2016 roku mieliśmy przyjemność uczestniczyć w konferencji ICCX (International Concrete Conference & Exhibition) w hotelu Ossa i zaprezentować naszą ofertę z zakresu technologii pakowania dla branży budowlanej.

Przeczytaj artykuł

Zainteresował Cię nasz dział artykułów?

Opowiemy Ci o naszej ofercie